CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

SMART Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze części

Części samochodowe Smart

 

Samochody Smart to wynik kooperacji szwajcarskiej firmy Swatch i koncernu Daimler AG przy realizacji koncepcji dwuosobowego samochodu miejskiego. Pierwszy Smart Fortwo trafił do produkcji w 1998 roku. Samochód był w pięciu wersjach silnikowych w tym można było wybierać pomiędzy czterema silnikami benzynowymi o poj. 600 cm3  lub 700 cm3 i wariantach mocy 45, 50, 60 i 70 [km] w wersji Brabus. Dla zwolenników nowoczesnych diesli z commonrail przygotowano silnik CDI o pojemności 800 cm3, mocy 41 [km] i maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 100 [Nm]. Dostęp do rozbudowanej sieci serwisowej Daimler AG oraz łatwo dostępne oryginalne części samochodowe Smart pomogły w popularyzacji konceptu micro samochodu.

Współczesna oferta Smart do modele Fortwo, czteroosobowy Forfour w wersjach stylistycznych Passion, Perfect i Prime. Firma oferuje oszczędne samochody miejskie bez kompromisów w dziedzinie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Niskie zużycie paliwa oraz wynikająca z niewielkich gabarytów sprawność miejska pojazdów  opatrzone są efektownym designem i wyposażeniem, które gwarantuje pełen poziom komfortu. Dzięki dostępowi do części samochodowych Smart, koncepcja micro samochodów znajduje także wśród klientów poszukujących samochodów na rynku wtórnym. Marka Smart jest zdecydowanie najbardziej popularnym przedstawicielem segmentu micro samochodów w Polsce. Części zamienne Smart dostępne w sklepie internetowym to propozycja zarówno dla pasjonatów marki jak i serwisów zajmujących się obsługą techniczną tych samochodów.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.