CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

LADA Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze części

Części samochodowe Lada

 

Rosyjska marka samochodów osobowych produkowanych w fabryce AwtoWaz. Na rynek wewnętrzny samochody w latach 1970 - 2004 sprzedawano pod marką Żyguli. Obecnie używa się wyłącznie marki Łada. Pierwszy model WAZ 2101 wszedł do sprzedaży w 1970 roku, była to konstrukcja oparta na licencji Fiata 124. Podczas produkcji trwającej do 1988 roku dostępne były dwie wersje nadwozia – sedan i kombi. Części samochodowe Lada 2101 są w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie. Samochód na przestrzeni lat przechodził drobne modyfikacje i unowocześnienia. Model ten stał się jednym z najpopularniejszych na świecie. W ZSRR i Rosji sprzedano ponad 20 milionów egzemplarzy. W 1984 roku Lada zaprezentowała nowy model nazwany Samara. Dostępne wersje nadwozia to hatchback trzy- i pięciodrzwiowy oraz sedan. Zastosowano napęd na przednie koła, w ofercie były trzy silniki benzynowe o poj. 1.1 dm3, 1.3 dm3, 1.5 dm3. W trakcie produkcji silniki modernizowano, ostatnie wersje z jednopunktowym wtryskiem paliwa osiągały 1.3 (65 km) oraz 1.5 (72 km). Sprawdź asortyment na części samochodowe Lada do popularnej w latach 90-tych Samary.

W roku 1977 w sprzedaży pojawiła się Łada Niva 2121, niewielki trzydrzwiowy samochód terenowy. Auto ma napęd na cztery koła oraz blokady przedniego i tylnego mostu. Pierwotnie samochód napędzał silnik o poj 1.6 dm3, podczas modernizacji w 1993 roku zaczęto stosować mocniejszą jednostkę o poj. 1.7 dm3. Na niektórych rynkach auto było dostępne także z silnikami wysokoprężnymi m.in. 1.9 dm3 konstrukcji Peugeota. Kliknij po części samochodowe Lada Niva.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.