CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

BRABUS Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze części

Części samochodowe Brabus

Brabus to kultowa marka motoryzacyjna, której specjalnością jest tuning samochodowy oraz produkcja luksusowych limuzyn – głównie na rynek amerykański. Niemiecka firma nieustannie poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań i ma niezwykle rozbudowany dział projektowania i rozwoju. Działa na rynku od 1977 roku, założona przez prof. Bodo Buschmanna oraz Klausa Brackmana. Początkowo koncentrowała się wyłącznie na tuningu – części samochodowe Brabus, głównie dla pojazdów Mercedes i Maybach, zwłaszcza silniki o podwyższonej mocy, wnoszą nową jakość do świata motoryzacji.

Kultowe sedany, które mogą więcej

Poza tuningiem – z którego Brabus jest najlepiej znany w Europie – firma zajmuje się produkcją ekskluzywnych limuzyn. Najbardziej znane modele to Brabus E V12 – z 12-cylindrowym silnikiem o mocy 582 KM, który w 1996 roku był najszybszym seryjnym sedanem na świecie (330 km/h), a także obecnie produkowany Brabus E V12 Coupe „One Of Ten” – z silnikiem o mocy do 810 KM i maksymalną prędkością 381 km/h. Firma oferuje oczywiście możliwość stuningowania pojazdu – dopasowując go pod każdym względem do potrzeb klienta.

Eksperci od tuningowania

Silniki o podwyższonej mocy i inne części samochodowe Brabus cieszą się niezwykłą popularnością wśród miłośników tuningu. Eleganckie zestawy aerodynamiczne, koła z lekkich stopów, miękkie zawieszenia, które zwiększają wygodę jazdy czy bardziej komfortowe sportowe podwozia zapewniają nieporównywalnie lepszą jakość jazdy. Dlatego stuningowane w oparciu o rozwiązania Brabus Mercedesy i Maybachy to marzenie wielu fanów motoryzacji.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.