CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

Częsci samochodowe do SCANIA. Wybierz model i sprawdź części pasujące do twojego auta

Części samochodowe Scania

 

Scania AB pierwszy samochód ciężarowy wprowadziła do sprzedaży w roku 1957 roku. Samochody zdobyły sobie renomę solidnych i niezawodnych. Początki firmy sięgają 1891 roku, kiedy to podstawą produkcji były wagony kolejowe. W roku 1936 Scania - Vabis wprowadziła na rynek pierwszy własnej produkcji silnik diesla. Od lat 30-tych XX wieku przedsiębiorstwo była jednym z głównych importerów Volkswagena na rynek szwedzki. Solidne silniki Scania zastosowano w wielu samochodach ciężarowych i maszynach. Rozbudowana sieć serwisowa i dostępne części samochodowe Scania przyczyniły się do budowy pozytywnego wizerunku marki.

Współczesne samochody Scania kontynuują budowę pozytywnego wizerunku marki. Ciągniki siodłowe Scania to profesjonalny sprzęt i najnowsza technologia w transporcie drogowym. Scania to także uznany producent autobusów miejskich i dalekobieżnych. Profesjonalne usługi serwisowe dostępne także w nieautoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych oraz części samochodowe Scania dostępne w naszym sklepie internetowym pozwalają na bezproblemowe przeprowadzenie obsługi technicznej, tam gdzie jest ona potrzebna.

Silniki i podzespoły Scania wykorzystywane są także przez wielu innych producentów maszyn, pojazdów ciężarowych i autobusów oraz w branży morskiej.

Fachowe profesjonalnie wykonane naprawy oraz przeglądy okresowe przy użyciu oryginalnych podzespołów pozwalają na minimalizowanie ewentualnych przestojów oraz prowadzenie serwisu prewencyjnego. Zapraszamy do klikania po części samochodowe Scania. Sprawdź ofertę już teraz.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.