CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

KTM Ogrzewanie / wentylacja

Części samochodowe KTM

Marka pojazdów KTM jest doskonale znana przede wszystkim fanom Rajdu Dakar. Motocykle sygnowane tym logo od lat zajmują czołowe miejsca w tym wyścigu. Wszystko za sprawą innowacyjnej konstrukcji – nastawionej na bezpieczną, a zarazem dynamiczną jazdę w każdych warunkach. I tak nieprzerwanie od 1934 roku, kiedy koncern motoryzacyjny rozpoczął swoją przygodę z produkcją motocykli. Powołana przez Hansa Trunkenpolza w austriackim Mattighoffen firma błyskawicznie zyskała popularność na rodzimym, jak i europejskim rynku – dziś należąc do światowej czołówki.

Nie tylko motocykle…

Oferta KTM obejmuje nie tylko motocykle wyścigowe, choć przyznać trzeba, że to części samochodowe KTM do nich są tymi najczęściej poszukiwanymi. Niemniej jednak, katalog pojazdów sygnowanych charakterystycznym logo obejmuje również quady, gokarty, a także rowery. Wszystkie są wykonane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, które gwarantują uczestnikom doskonałe osiągi na różnorodnym terenie.

Najnowsze modele KTM

Motocykle KTM cieszą się popularnością nie tylko wśród miłośników jazdy wyścigowej. Modele takie jak 690 Duke, 390 Duke czy X-Bow są doceniane także przez tych, którzy poruszają się na jednośladach poza torami wyścigowymi. Ich niezawodna praca uzależniona jest gwarantowana również przez jakościowe części samochodowe KTM stosowane w autoryzowanych serwisach podczas wykonywania prac konserwacyjnych oraz naprawczych.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.