CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

AIXAM Ogrzewanie / wentylacja

Części samochodowe Aixam

 

Aixam to francuski producent mikrosamochodów. Firma powstała w 1983 roku i czerpie z doświadczeń marek takich Arola i Mega. Obecnie korzystając z mody na miniauta firma rozwija sieć serwisową i dealerską. Nasz sklep wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadził do oferty katalog części samochodowych Aixam.

Firma oferuje modele 4 kołowych samochodów osobowych w w trzech wariantach stylizacji. Najtańsza gama Miniauto  obejmuje modele Access, GT, i Cross. Bardziej urozmaicona Sensation to: City Pack, City Evo, City Sport, City Premium, City Gto oraz Coupe. Dostępna jest także linia Break, która jest odpowiedzią na gusta fanów samochodów uterenowionych. Break to cztery odmiany modelu Crossline.

Do prowadzenia niektórych modeli Aixam nie jest wymagane prawo jazdy kategorii B – w zależności od modelu, wystarczą uprawnienia AM, A1, A2, A lub B1. Pojazdy są bardzo ekonomiczne i nie drogie w utrzymaniu. Dostęp do części samochodowych Aixam i komponenty mechaniczne znanych na rynku motoryzacyjnym dostawców, powodują że obsługę techniczną i naprawy można wykonać w większości profesjonalnych warsztatów zajmujących się mechaniką pojazdową.

Aixam to świetna propozycja w zatłoczonych miastach, gdzie trudno o przestrzeń do parkowania. Oprócz tego jest to rozwiązanie dla tych, którzy z uwagi na cenzus wieku nie mogą jeszcze prowadzić samochodów, dla których wymagane prawem jest prawo jazdy kategorii B. To także dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z motoryzacją. Minisamochody marki dostępne są także na rynku wtórnym. Wszystkich właściciel zapraszamy do korzystania z naszego katalogu części samochodowych Aixam.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.