CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

JMC Napęd koła

Części samochodowe JMC

JMC, a właściwie Jiangling Motor Corporation jest chińską marką samochodów terenowych, która jest obecna na rynku już od ponad 60 lat. Powstała w 1952 roku – jako warsztat dla ciężarówek, by już 6 lat później rozpocząć produkcję trójkołowców, a od 1968 roku – również ciężarówki. Dziś zarówno pojazdy, jak i części samochodowe JMC cieszą się uznaniem motoryzacyjnych ekspertów na całym świecie. Choć przez wiele dekad były one obecne wyłącznie na rynku azjatyckim, obecnie niektóre modele są eksportowane również na rynek europejski. Chodzi tutaj o JMC Landwin.

Od kontrowersji w kwestii bezpieczeństwa w stronę unowocześnień

Pojawienie się na rynku europejskim JMC Landwin w kilku wersjach wywołało spore poruszenie. Mimo że pojazd przeszedł pozytywnie testy ADAC oraz EuroNCAP, eksperci wyrażali wątpliwości co do bezpieczeństwa zapewnianego przez chińskie pojazdy. Niemniej jednak, chiński koncern – chcąc lepiej sprostać wymogom rynku UE, podjął współpracę z niemieckimi partnerami, aby wprowadzić usprawnienia w oferowanych pojazdach.

Na podbój europejskiego rynku

JMC nadal jest zainteresowane rozwojem działalności i sprzedaży swoich pojazdów na rynku europejskim. Dlatego też w niedalekiej przyszłości planuje rozpoczęcie ich produkcji także na terenie Unii Europejskiej, a dokładniej w Born w Holandii. Obecnie jednak wszystkie auta powstają w Nanchang w Chinach. Jakościowe części samochodowe JMC są wykorzystywane podczas serwisowania pojazdów chińskiego koncernu – są jedynymi w pełni kompatybilnymi ze specyfikacją techniczną tych aut.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.