CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

MAHINDRA RENAULT Napęd dodatkowy

Części samochodowe Mahindra Renault

Mahindra Renault to marka samochodów sprzedawanych przede wszystkim w Indiach oraz innych krajach azjatyckich. Powstała w 2007 roku, gdy siły połączyły francuski koncern Renault oraz indyjska firma Mahindra & Mahindra, doskonale znana na subkontynencie indyjskim. W jej ofercie znajdują się samochody osobowe – to pojazdy takie jak Renault Logan dostosowane do potrzeb rynku indyjskiego. Roczna produkcja firmy sięga 50 000 pojazdów, a części samochodowe Mahindra Renault cieszą się dużym powodzeniem w renomowanych warsztatach.

Ponad 70 lat tradycji

Korzenie Mahindra Renault sięgają 1945 roku. To wówczas powstała firma motoryzacyjna Mahindra & Mahindra, a jej produkcja koncentrowała się na pojazdach typu MUV, rolniczych, a także standardowych pojazdach osobowych. Po dziś dzień – zwłaszcza po połączeniu sił z Renault – to jeden z najważniejszych graczy na rynkach azjatyckich. Największą konkurencją dla marki są takie koncerny jak: Tata, Maruti Suzuki oraz Ashok Leyland. Niemniej jednak, pojazdy z charakterystycznym logo M&M można znaleźć w całych Indiach.

Francuska jakość i więcej

Flagowym samochodem Mahindra Renault jest indyjska wersja pojazdu, który na polskim rynku jest znany jako Dacia Logan. A to oznacza, że części samochodowe Mahindra Renault sprawdzają się również przy wykonywaniu remontów tego modelu pojazdu. Sięgając po jakościowe części, mechanicy mają pewność, że samochody Mahindra Renault i pokrewne będą przez lata służyły swoim właścicielom niezawodnie oraz dostarczą przyjemności z jazdy.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.