CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

MAN Nadwozie

Części samochodowe MAN

 

MAN to jedna z dwóch najpopularniejszych na polskim rynku marek samochodów ciężarowych. Historia firmy sięga ponad 250 lat wstecz i rozpoczyna się wraz z narodzinami przemysłu hutniczego. Pierwsza ciężarówka MAN napędzana silnikiem Diesla powstała w 1923 roku, produkcja seryjna rozpoczęła się w 1925. Silniki MAN wykorzystywane są przez wiele firm produkujących maszyny, pojazdy ciężarowe oraz autobusy. W 1999 roku MAN przejął Zakłady Starachowickie „Star” i obecnie produkuje w nich  autobusy.

Nasz sklep oferuje części samochodowe MAN oryginalne i wysokiej jakości zamienniki do samochodów ciężarowych i autobusów. Samochody ciężarowe MAN to uznana marka w transporcie dalekobieżnym i dystrybucyjnym. Zaufanie klientów wypracowała także seria samochodów do zadań specjalnych stosowana najczęściej w branży budowlanej. Odzwierciedleniem popularności Ciężarówek MAN na polskim rynku jest wysoka podaż aut na rynku wtórnym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów nasz sklep pracuje nad optymalizacją oferty na części samochodowe MAN.

Oprócz ciągników siodłowych, samochodów dystrybucyjnych i ciężarowych terenówek na ulicach polskich miast spotkać można także autobusy MAN. Oferta firmy nie ogranicza się do transportu miejskiego. Koncern dostarcza także autobusy dalekobieżne pod marką Neoplan. Silniki MAN wykorzystywane są w wielu pojazdach użytkowych innych producentów, a także w statkach, różnego rodzaju maszynach i w generatorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem części samochodowych MAN.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.