CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

ACURA Nadwozie

Części samochodowe Acura

Acura jest marką luksusowych samochodów należącą do Hondy. Powstała w 1986 roku, z myślą o rynku pojazdów Premium i początkowo była skierowana na rynek amerykański – podobnie jak konkurencyjne: Lexus oraz Infiniti. Niemniej jednak, popularność samochodów z charakterystycznym logo oraz duże zapotrzebowanie na części samochodowe Acura również w innych częściach świata spowodowało, że dystrybucja rozszerzyła się m.in. na Kanadę, Chiny czy Rosję.

Mocniejsze silniki, bogatsze wyposażenie

... oto najważniejsze różnice między Acurą a klasycznymi Hondami. Zarówno starsze, jak i aktualnie produkowane przez markę modele zachwycają precyzyjnym wykończeniem, podwyższonym komfortem jazdy, a także niesamowitą dynamiką. Dlatego przykuwają uwagę koneserów sportowych doświadczeń na drodze. Warto podkreślić, że na rynku europejskim Acura jest dostępna jedynie za pośrednictwem dealerskiej sieci z Wielkiej Brytanii. Niemniej jednak, na ulicach Europy można znaleźć Acury z drugiej ręki, a same części samochodowe Acura – niezbędne do wykonania wszelkich prac serwisowych – również cieszą się popularnością. Można je wykorzystać bowiem również np. podczas tuningu popularnych modeli Hondy.

Modele seryjne i koncepcyjne

Acura nieustannie się rozwija, dostarczając miłośnikom motoryzacji pojazdów, które nie zawodzą i pozwalają cieszyć się maksymalnymi osiągami. Obecnie w sprzedaży seryjnej znajdują się m.in. modele takie jak: CDX, TLX, ILX, RDX czy RLX. Powstają również ekskluzywne modele koncepcyjny. Najnowszy, stworzony przez amerykański oddział Hondy, to Acura Precision Concept.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.