CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

Częsci samochodowe do MARUTI SUZUKI. Wybierz model i sprawdź części pasujące do twojego auta

Części samochodowe Maruti Suzuki

Maruti Suzuki to najpopularniejsza marka samochodów w Indiach. Jej początki sięgają lat 80-tych ubiegłego stulecia. Dokładnie w 1893 roku na rynek indyjski trafił kultowy już dzisiaj samochód Maruti 800 – przystępny cenowo i nowoczesny. Od samego początku Maruti wytwarzało auta na licencji Suzuki. Niemniej jednak do 2007 roku funkcjonowało na rynku jako osobna marka – Maruti Udyog. Zmiana nastąpiła 10 lat temu – to od tego momentu nową nazwę zyskały zarówno pojazdy, jak i części samochodowe. Maruti Suzuki – bo tak brzmi aktualna nazwa producenta – ma swoją siedzibę w Gurgaon pod Delhi i jest dziś jednym z największych producentem samochodów w Azji.

Tradycja i nowoczesność w jednym

Maruti Suzuki oferuje szeroką gamę samochodów osobowych – począwszy od hatchbacków, przez sedany, aż po vany oraz pojazdy typu SUV. Są one dostosowane do potrzeb klientów o różnorodnych potrzebach, a licencja Suzuki to najlepsza gwarancja ich wysokiej jakości i niezawodności pracy przez lata. Obecnie na rynku dostępnych jest aż 18 modeli samochodów z charakterystycznym logo.

Gwarancja niezawodnego działania

Maruti Suzuki zapewnia niezawodne samochody osobowe niemal na każdą kieszeń. To doskonały balans między rozsądną ceną a optymalnymi parametrami technicznymi przesądził o sukcesie tej marki. Warto też pamiętać, że poprawność wykonania jakichkolwiek prac serwisowych zapewniają jakościowe części samochodowe Maruti Suzuki oraz współpraca z doświadczonym, autoryzowanym punktem napraw marki.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.