CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

SETRA Koła / opony

Części samochodowe Setra

 

Stera to niemiecka marka autobusów i autokarów. Przedsiębiorstwo powstało w 1893 roku w Ulm. Pierwszy autobus opuścił ówczesna fabrykę „Wagenfabrik Kassebohrer” w 1907 roku. W 1935 roku fabryka zaprezentowała największy autobus siodłowy, przystosowany do transportu 170 pasażerów. Od roku 1995 Setra wchodzi w skład EvoBus należącego do Daimler AG. Pojazdy z pod marki Setra cieszą się uznaniem. Na drogach spotyk sie jeszcze pojazdy serii 200 produkowanej pomiędzy 1976 i 1995 rokiem. Części samochodowe Setra do pojazdów z serii 200 i 300 w najlepszych cenach znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Współczesna oferta Setra podzielona jest na trzy klasy. Multi Class, oparta o pojazdy serii 400, to międzymiastowe autobusy o wszechstronnym zastosowaniu, projektowane z dużym naciskiem na ekonomię, bezpieczeństwo i komfort eksploatacji. Dostępne są też pojazdy Multi Class w specyfikacji turystycznej.

 

Części samochodowe Setra Multi Class czerpie z oferty Mercedesa. W pojazdach tych zastosowano najnowocześniejsze silniki BlueEfficiiency Power oraz 8 biegowe skrzynie automatyczne Power Shift 3. Stera ComfortClass to nowoczesna generacja autobusów turystycznych oparta na pojazdach serii 500. Samochody te, zdaniem producenta, generują minimalne koszty utrzymania, w tym serwisu. Największe autobusy Setra to luksusowe dalekobieżne pojazdy serii Top Class. Projektowano je z szczególnym naciskiem na komfort i możliwość aranżacji wnętrza. Top Class dostępna jest także w wersji piętrowej.

 

W naszym sklepie masz dostęp do oryginalnych części samochodowych Setra i wysokiej jakości zamienników.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.