CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

MINI Koła / opony

Części samochodowe Mini

 

Historie marki Mini można podzielić na dwa okresy. Pierwszy przypadający na lata 1961 - 2000, kiedy to rozpoczęto produkcję i sprzedaż samochodów równolegle pod dwoma nazwami Austin Mini Cooper i Morris Mini Cooper. Kultowe Mini powstało jako jedna z marek Rovera. Podczas 40 lat produkcji auto przeszło 2 modernizacje. Na rynek trafiły dwudrzwiowe odmiany w nadwoziach sedan, kombi, van i pick-up oraz rekreacyjna terenówka buggy na bazie Mini. Sportowe odmiany oznaczone Mini Cooper S z powodzeniem startowały w rajdach, w tym trzykrotnie odniosły triumf w imprezie Monte Carlo. Sprawdź naszą ofertę na części samochodowe Mini  z tego okresu.

W roku 2000 kiedy dokonano podziału Rovera i zakończono budowę Mini Mk3, kontynuacją budowy samochodów zajął się koncern BMW. Od 2001 roku rozpoczęto budowę wzorowanego na klasycznym Mk3 modelu Mini One. w kolejnych latach wprowadzono do produkcji odmiany cabrio, coupe, kombi i crossover. Nowe Mini stało się popularnym kompaktowym samochodem klasy premium. Ciekawa stylistyka, solidna technologia i dobre osiągi spotkały się z uznaniem klientów. Nasz sklep oferuje części samochodowe Mini do wszystkich współczesnych modeli. Zapraszamy właścicieli Mini ONE, Cooperów S, Clubamanów, Coupe i Countrymanów.

Na rynku wtórnym w Polsce największą popularnością cieszą się modele Cooper, Cooper S i ONE. Popularność zyskują także większe wersje – Countryman i Clubman. Oferta naszego sklepu skierowana jest do klientów indywidualnych jak i do profesjonalnych serwisów zajmujących się naprawami i obsługa techniczną Mini. Kliknij po najlepsze części samochodowe Mini.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.