CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

TATA Systemy informacji / komunikacji

Części samochodowe Tata

 

Tata Motors istnieje od 1945 roku. Firma produkuje samochody osobowe i ciężarowe oraz autobusy, które sprzedawane są głównie na rynkach azjatyckich. Od 2008 roku polski importer oferował nowe samochody Tata w naszym kraju, jednak sprzedaż zakończyła się w 2011 roku. Samochody te są sprzedawane w Europie na rynku włoskim, hiszpańskim i tureckim. Części samochodowe Tata dostępne są w ogólnej sprzedaży. Na rynku wtórnym można spotkać oferty sprzedaży kilku modeli z lat produkcji 2008 - 2011. Jednym z nich jest należący do segmentu B pięciodrzwiowa hatchback Indica, która podobnie jak Indigo została zaprojektowana przez Justyna Norka. Indica oferowana była z klimatyzacją na wyposażeniu standardowym, można było wybrać pomiędzy benzynową a wysokoprężną jednostką napędową. Oba silniki dysponują pojemnością 1.4 l i sprzężone są z 5 biegową manualną skrzynią biegów.

 

Części samochodowe Tata Indica dostępne są w naszym sklepie internetowym. Popularnym modelem jest również oparty na Indice model Indigo, który występuje w nadwoziu sedan i kombi. Samochody dysponują identycznym układem napędowym oraz silnikami. W ofercie polskiego importera dostępny był także 5 drzwiowy SUV z napędem na 4 koła – model Safari. Do napędu tej terenówki wykorzystano silnik wysokoprężny o poj. 2.2 l o mocy 140 km. Jednostka napędowa została wyposażona w układ wtryskowy common rail. Nowe samochody TATA były jedną z najtańszych propozycji na rynku. Części samochodowe Tata do modelu Safari wysyłamy „od ręki”. W roku 2008 koncern Tata kupił brytyjskie marki samochodów należące ówcześnie do Forda. Land Rover, Jaguar, Lanchester oraz Rover wchodzą obecnie w skład Tata Motors Limited.

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.