CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

Sprzedaż hurt

 

Współpraca Hurtowa

Hurtownia

Twoja firma też może dołączyć do grona zadowolonych odbiorców hurtowych części motoryzacyjnych dla sklepów lub prywatnych odbiorców - produktów dystrybuowanych w punkcie CenterCar

Jeśli jesteś właścicielem sklepu bądź chcesz złożyć duże zamówienie, zapraszamy do współpracy na specjalnych warunkach dla klientów hurtowych. Nasza oferta jest systematycznie powiększana w zależności od potrzeb rynku w Polsce. Współpracującym z naszą hurtownią, możemy zaoferować korzystne warunki sprzedaży, pomoc merytoryczną a także fachowe doradztwo.

Szeroki asortyment

Od samego początku naszego istnienia jasno postawiliśmy sobie zasadę: sklep motoryzacyjny to duży asortyment, a nie tylko pełne magazyny. To, co znajduje się na naszej stronie, to nie tylko towar najlepiej reklamowany czy najlepiej się sprzedający. Tutaj znajdziesz również asortyment, którego próżno szukać w innych tego typu punktach, a o który na pewno będą pytać Twoi klienci. Powinni oni wiedzieć, że znajdą u Ciebie niemal wszystko, czego będą potrzebować.

Sprawdź naszą ofertę !

Korzystne ceny

Uczciwa oferta to taka, która nie wykorzystuje klienta i jego niewiedzy na temat obecnych cen producentów. Zawsze stosowaliśmy politykę sprzedaży z niskimi marżami w stosunku do cen producentów. Jeśli spada cena producenta na jakiś oferowany przez nas towar, to Ty będziesz pierwszy, który na tym skorzysta, ponieważ ta cena staje się natychmiast niższa u nas.

Sprawna obsługa

Nasz sklep z ogromnym asortymentem i niskimi cenami nie byłby nawet w części taki jaki jest, gdyby nie tworzący ją pracownicy. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, bo nasi klienci dają nam wyraźnie poznać, że bardzo im odpowiada zaangażowanie oraz szybka i fachowa obsługa klienta. Naszą główną zaletą jest fakt, że pracownicy CenterCar to osoby pasjonujące się motoryzacją.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt. 

 

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.