CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

Program Partnerski

 

Proponujemy Państwu udział w naszym programie partnerskim obecnie w dwóch możliwych wariantach:

 

  1. CPS – W tym przypadku zamieszczają Państwo naszą reklamę na swojej stronie i otrzymują wynagrodzenie procentowe uzależnione od obrotu jaki wygenerują u nas klienci przechodzący z Państwa strony . Ciasteczka mają ważność 30 dni z obserwacji wiemy iż jest to czas w którym klienci decydują się na zakup a my wiemy że przyszli oni z Państwa witryny . Forma reklamy zamieszczanej na stronie partnera jest zawsze ustalana indywidualnie jak i również wszelkie szczegółowe warunki współpracy . Zachęcamy do kontaktu.

 

  1. Wymiana bannerów – dopuszczamy również możliwość wymiany banerami z Partnerami na naszej stronie banery wraz z odnośnikiem do strony Partnera prezentujemy w dwóch miejscach mianowicie w slajderze na stronie głównej oraz w dziale Partnerzy banner w raz z krótkim opisem.

 

Zachęcamy do kontaktu oraz współpracy. 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.