CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

Jak złożyć zamówienie?

Jeżeli chcecie Państwo złożyc zamówienie np. jesteście Państwo zainteresowani zakupem wahacza firmy TRW o kodzie JTC342 po wyszukaniu go w seriwisie, klikamy na przycisk „KUP TERAZ”.

 

Po czym zostaną Państwo przekierowani do opisu danego produktu, po ponownym naciśnieciu ikony „Kup Teraz”

Następnym krokiem jest koszyk, w tym przypadku możecie Państwo kontynuować zakupy, wówczas proszę nacisnać przycisk „Kontynuuj zakupy” lub sfinalizować je, naciskając na ikonkę „ Złóż zamówienie 1/3”.

 

Po złożeniu zamówienia przechodzicie Państwo do wyboru metod zakupów. Aby ich dokonać można się zarejestrować lub istnieje możliwość tzw. szybkich zakupów bez konieczności zakładania konta.

 

Następnym etapem jest rejestracja. Należy pamiętać aby dokonać zakupu trzeba uzupełnić pola oznaczone czerwoną gwiazdką zaakceptować regulamin naszego Sklepu i przepisać tekst z obrazka.

 

W dalszej części zamówienia przechodzicie Państwo do parametrów zamówienia, w których dokonuje się wyboru: dokumentu sprzedaży, sposobu wysyłki oraz sposobu płatności.

 

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie zamówienia, w którym zamieszczone są informacje o wysyłce i pozycjach zamówienia. Jeżeli wszsystko jest poprawne klikamy na złoż zamówienie, co świadczy o potwierdzeniu zamówienia.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.