CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

Dostawa

hipek

 

 

Dane do przelewu:

19 1090 2011 0000 0001 3418 7620

Centercar.pl
ul. Rozrywka 1 

31-419 Kraków

Dostawa do punktu odbioru

Zamówienia z zaznaczonym odbiorem osobistym mają najkrótszy czas realizacji. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia mogą Państwo pojawić się w naszym punkcie osobiście w celu odebrania zamawianych części. W przypadku nie stawienia się, towar będzie oczekiwał na odbiór przez 72 godziny (3 doby) od momentu złożenia zamówienia. Płatność dokonywana jest w punkcie odbioru gotówką lub kartą płatniczą. Dostawa jest darmowa. W razie problemów dotyczących przedłużenia się terminu dostarczenia części do punktu, poinformujemy Państwa telefonicznie.

Dostawa do domu

W przypadku wyboru innego adresu dostawy, zamówienie zostanie wysłane firmą kurierską Geis. Staramy się, by wszystkie przesyłki zostały wysłane w dniu złożenia zamówienia. Pełen czas realizacji wynosi 2-3 dni roboczych. Każda paczka jest starannie pakowana w celu zminimalizowania strat związanych z transportem, w jej środku bądź też pod listem przewozowym znajdziecie Państwo dowód zakupu. Paragon bądź faktura VAT jest wystawiana w momencie pełnego skompletowania zamówienia. W przypadku zakupów w czasie weekendu bądź też świąt – zasada dotyczy pierwszego najbliższego dnia roboczego. W celu ułatwienia doręczenia przez kuriera, w liście przewozowym wypisywanym na podstawie danych klienta zaznaczana jest również opcja automatycznego kontaktu drogą SMS-ową. Ponad to kurier dzięki temu może kontaktować się z Państwem również drogą telefoniczną. Prób doręczenia w razie, gdy klient nie odbierze przesyłki są 3.


 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.