CenterCar.pl Wszystko dla Twojego samochodu

Wybierz
Markę/Model/Typ
Samochodu

Akumulatory

Akumulatory samochodowe – dobierz odpowiedni dla swojego samochodu

Akumulator to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. Jest powszechnie stosowany już od lat 20. XX wieku. Jego najważniejszym zadaniem jest uruchamianie silnika – jest zatem jednostką rozruchową, która umożliwia przepływ dużych prądów. To jednak nie jedyne zadanie, jakie spoczywa na akumulatorach. To dzięki nim różnego rodzaju instalacje samochodowe, w tym alarm, mogą pracować również po wyłączeniu silnika. Dlatego tak ważne jest zadbanie o bezawaryjną pracę tego podzespołu. Twój stary akumulator uległ uszkodzeniu lub nie działa tak, jak powinien? Wymień go na nowy. W ofercie CenterCar.pl znajdziesz nowoczesne akumulatory samochodowe, które pasują do pojazdów każdej marki. Bez względu na to, jaki typ akumulatora, rozmiary czy parametry techniczne Cię interesują – w kilka chwil wybierzesz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jakie akumulatory samochodowe oferujemy?

Gama akumulatorów, które są dostępne w CenterCar.pl jest niezwykle szeroka. Wyselekcjonowaliśmy rozwiązania sprawdzonych marek, które cieszą się dużym zaufaniem w świecie motoryzacji. Zapewniamy ogromną różnorodność modeli – tak, abyś mógł wybrać akumulator w pełni dopasowany do specyfiki własnego pojazdu. Akumulatory, które oferujemy, to produkty marek:

  • Bosch – pomiędzy nimi znajdziesz akumulatory z linii: S3, S4 i S5, a także T4, T5 i GIGAWATT,

  • Centra – w tym serie Centra Futura, Centra Plus, Centra Standard oraz Voltmaster,

  • Exide – serie Exide Bike, Exide Classic, Exide Excell, Exide Premium,

  • Varta – w tym Varta Black, Varta Blue oraz Varta Silver.

To produkty, które są kompatybilne z pojazdami różnej klasy i wielu marek, zarówno starszej generacji, jak i tych najnowszych.

Jak dobrać odpowiedni akumulator samochodowy w Center Car?

Dla ułatwienia produkty podzieliliśmy na kategorie. Możesz wybrać producenta akumulatorów, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom, a następnie, kierując się parametrami technicznymi poszczególnych akumulatorów, wybrać ten kompatybilny z autem, które posiadasz.

Wybierając, zwróć uwagę na cechy takie jak:

  • typ akumulatora – obsługowy lub bezobsługowy,

  • kształt i ustawienie elektrod,

  • postać elektrolitu – może być np. płynna, żelowa, a także (jak w akumulatorach spiralnych) przybrać postać pasty,

  • prąd rozruchowy,

  • pojemność akumulatora,

  • kształt akumulatora oraz jego rozmiary.

Wszystkie te elementy mają wpływ na kompatybilność konkretnych modeli z Twoim pojazdem. Jeśli masz wątpliwości, skorzystaj z naszej wygodnej wyszukiwarki podzespołów. Wskaż model i rocznik swojego pojazdu lub wpisz numer VIN – w ten sposób najłatwiej będzie Ci odszukać modele akumulatorów, które sprawdzą się w Twoim przypadku. Możesz także skontaktować się z doradcami Center Car. Chętnie udzielimy Ci bliższych informacji i pomożemy dokonać zakupu, który sprosta oczekiwaniom. Pewne jest jedno: na CenterCar.pl znajdziesz akumulatory samochodowe, które zapewnią Twojemu samochodowi niezakłóconą i komfortową pracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do składania zamówień!

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.